Spawanie

     Spawanie regeneracyjne maszyn, urządzeń oraz ich podzespołów nie jest zadaniem łatwym ze względu na różnorodność materiałów z jakich są one wykonane. Niekiedy materiały są po prostu trudno spawalne, a czasami pojawia się problem z rozpoznaniem ich składu chemicznego. Bez wiedzy, doświadczenia oraz prowadzonych badań niemożliwe jest zidentyfikowanie stopów metali i dostosowanie odpowiedniej technologii. Firma Metal Welding Service na podstawie skrupulatnej obserwacji i wieloletniej praktyki potrafi rozpoznać dany materiał i dobrać skuteczną metodę spawania regeneracyjnego. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych usług i obsługi klienta firma zyskuje renomę i nieustannie poszerza obszar swojego działania. Obecnie jest to nie tylko Śląsk, ale też inne rejony Polski.

Oferowane usługi:
  • spawanie rurociągów, żeliwa, staliwa oraz innych materiałów trudnych do spawania,
  • usuwanie pęknięć w maszynach budowlanych, które są konsekwencją zbyt dużych przeciążeń,
  • spawanie brązów, miedzi oraz aluminium wykorzystywanych w różnego rodzaju maszynach i urządzeniach,
  • spawanie materiałów ocynkowanych bez utraty cynku,
  • lutowanie twarde i miękkie,
  • spawanie stali narzędziowych typu WCL,
  • spawanie stali wysokostopowych typu 18-8.


Spawanie i napawanie regeneracyjne w firmie Metal Welding Service wykonywane jest przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów stale rozbudowujemy nasz park maszynowy, tak aby jakość świadczonych usług była na najwyższym poziomie.

Spawanie


Aktualności

dodano 2012-07-18.

Aktualność

Dbając o profesjonalne zaplecze techniczne, oraz stałe podnoszenie jakości i konkurencyjności świadczonych usług, firma Metal Welding Service poszerzyła swój park maszynowy o pistolet do metalizacji metodą płomieniową model FWS 20 renomowanej firmy Flame Spray Techologies.

dodano 2012-07-18.

Aktualność

Dbając o profesjonalne zaplecze techniczne, oraz stałe podnoszenie jakości i konkurencyjności świadczonych usług, firma Metal Welding Service poszerzyła swój park maszynowy o pistolet do metalizacji metodą płomieniową model AWS - 400 Electric Arc Spray System renomowanej firmy Flame Spray Techologies.